Підсумки вихідних: на Київщині встановили десятки тисяч “зубів дракона”, Віталій Кличко показав свої квартири та покупки, у Лаврі з’явилися проліски та морозники

Автор: Оксана Тупальська
11:09 01.04

Аби ворог не мав шансу продертися у Київський регіон, поблизу кордонів та на автошляхах укріплюють рубежі. Звітують про вже встановлені десятки тисяч загороджень та укриттів. Тим часом у столиці чекають на весняне квітування та тепло.

Підсумки вихідних: на Київщині встановили десятки тисяч “зубів дракона”, Віталій Кличко показав свої квартири та  покупки, у Лаврі з’явилися проліски та морозники

Фортифікації на Київщині посилюють системою траншей, бліндажів та інших видів укриттів. Встановлюють загороджувальні рубежі – “зуби драконів” та інші невибухові загородження, риють протитанкові рови. Техніка працює цілодобово, розповів керівник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Міський голова Києва Віталій Кличко прозвітував про доходи, що були здобуті минулого року. 150 тисяч доларів та 2 200 000 євро Кличко згідно з декларацією, позичив своєму братові Володимиру Кличку. У власності мера квартира в Києві, один автомобіль та будинок відпочику. Задекларував він і мотоцикл. 

На території Києво-Печерської лаври волонтери висадили весняні квіти – морозники, печіночницю (підліски), проліски. І доповнили це осоками, які є основою для зеленого підліску.

Ці прекрасні квітучі морозники подарувала власниця саду, яка вирішила поділитися красою, що має”, – поділилися волонтери.

Великий Київ у Google News

підписатися