Підстав для карантину в січні немає, а от лютий обіцяє бути напруженим

14:25 17.12.2020

Жорсткі карантинні обмеження, які вступлять у силу 8 січня 2021 року, є безпідставними. Втім, у лютому місяці така необхідність буде виправдана.

Підстав для карантину в січні немає, а от лютий обіцяє бути напруженим

Про це заявив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан у коментарі РБК-Україна.

За його словами, саме в лютому очікується зростання захворюваності COVID-19.

Ні, підстав для цього немає (посилювати карантин раніше – ред.). У нас є підстави робити це в лютому, коли у нас прогнозується зростання захворюваності”, – зазначив Олег Рубан.

Посадовець додав, що наразі епідеміологічна ситуація в столиці залишається напруженою. За його словами, така ситуація склалась зокрема через недовіру українців до вітчизняної медицини. 

Вона напружена через стабільно високий показник госпіталізації важких випадків. Але негативом також є те, що менше звертаються за медичною допомогою або через недовіру до медицини, або через небажання. Тобто, займаються люди самолікуванням”, – підкреслив Рубан.

Нагадаємо, що через скрутну епідеміологічну ситуацію Кабмін вводить локдаун в Україні. Посилений карантин буде діяти з 8 по 24 січня 2021 року. Громадський транспорт продовжить свою роботу, але зі встановленими “помаранчевими” обмеженнями.

Читайте також: Нежданчик на Миколайчика. 19 грудня почнуть діяти нові карантинні обмеження (ПЕРЕЛІК)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...