Підприємцям Києва компенсують 99% від суми процентів за кредитами

17:12 29.07.2020

У Києві буде створена група економічних експертів, практиків, представників бізнесу, що буде напрацьовувати кроки із подолання економічної кризи, спричиненої пандемією. Вже прийнято важливе рішення для підтримки бізнесу – столичні підприємці до кінця 2020 року зможуть кредитуватись під 0,1% річних.

Підприємцям Києва компенсують 99% від суми процентів за кредитами

Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Учора Київрада ухвалила ще одне важливе рішення для підтримки малого та середнього бізнесу столиці. Відтепер – до 31 грудня – місто буде компенсувати підприємцям 99% від суми процентів за кредитними договорами. Тими, що укладені, або будуть укладені з банками-партнерами чи уповноваженими банками. Тобто, бізнес столиці до кінця 2020 року зможе кредитуватись під 0,1 відсотка річних”, – підкреслив Кличко.

Також Кличко розповів про створення групи економічних експертів, практиків, представників бізнесу, які будуть напрацьовувати шляхи подолання кризи.

Завтра ми плануємо вже першу зустріч. І розпочинаємо працювати. Про всі пропозиції фахівців і проекти буду повідомляти”, – зазначив Кличко.

Він також показав коротке відео, у якому розповідається про підтримку містом малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, до жовтня представники малого та сезонного бізнесу звільняються від сплати пайової участі. Тепер для них вона коштуватиме всього одну гривню.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...