Підприємство, що виробляє у Києві протези кінцівок, виставили на продаж – що сталося

Автор: Оксана Тупальська
17:23 16.02

Київське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, яке під час війни має випускати протези кінцівок та ділитися досягненнями, виставили на продаж – аукціон призначено на 29 лютого.

Підприємство, що виробляє у Києві протези кінцівок, виставили на продаж – що сталося
Світлодіодне освітлення

Ось так виглядають протези, які в 2021 році виготовляло Київське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. Навесні 2021 року таке обладнання реалізовувалось, а піцієнти проходили реабілітацію та вчилися ходити наново. 

 

А це відео, зняте підприємством, як пацієнт після отримання протезу вчиться ходити на ньому містом. 

Виготовляють на підприємстві й інше медичне та стоматологічне обладнання.

Згодом працівники почали говорити про вагомі проблеми, відсутність виплати зарплат. 

Тепер голова Фонду державного майна України Віталій Коваль повідомляє, що хоч нині підприємство активно функціонує, воно є збитковим і потребує інвестиційного втручання. Відтак, на аукціон виставляється єдиний майновий комплекс ДП «Київське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство», до якого входять медичні та виробничі корпуси у Києві, а також протезно-ортопедичні цехи у Чернігові та Черкасах.

Стартова ціна складає 31,3 млн грн., також новий власник має сплатити борги, а це 34,4 млн грн.

Однією з основних умов управління підприємством для переможця аукціону буде збереження його профілю діяльності протягом щонайменше 10 років. Покупець не матиме права звільняти працівників протягом шести місяців після переходу права власності.

Раніше “ВК” розповідав, що Берлін пообіцяв допомогти у створенні Києвом муніципального центру протезування для військових. 

Великий Київ у Google News

підписатися