Підлітки у ланцюжку наркотрафіку. Київ хоче зменшити дитячу наркозлочинність

Автор: Марія Супрун
10:09 21.02

У столиці ініціюють створення координаційної ради при Київському міському голові з питань запобігання дитячій наркозлочинності. Склад цієї ради та її основні завдання мають сформувати протягом місяця.

Підлітки у ланцюжку наркотрафіку. Київ хоче зменшити дитячу наркозлочинність

Про це йшлося під час засідання комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами. В ньому взяли участь представники правоохоронних органів, КМДА, директори шкіл і представники батьківських комітетів.

Як зауважив голова комісії Олександр Плужник, діти є заручниками ситуації, коли йдеться про наркозлочинність. Адже за діями підлітків у ланцюжку наркотрафіку завжди стоять дорослі. Водночас заходи, направлені на зменшення рівня наркозлочинності серед дітей, наразі не відповідають вимогам сьогодення.

Місто має налагодити ефективний механізм взаємодії між правоохоронними органами, профільними структурними підрозділами КМДА та громадськими організаціями у напрямі зменшення рівня наркозлочинності серед дітей та підлітків”, – додав заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко.

Читайте також: Аноніми в мережі – не авторитети! Кличко звернувся до підлітків через хвилю самогубств у Києві

Нагадаємо, на Київщині поліція викрила нарколабораторію потужністю 50 кг метадону на місяць.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...