Підготовка до навчального року 2021/2022 розпочалась: скільки грошей виділило місто

Автор: Галина Ворона
11:21 04.03

Столичні заклади освіти вже розпочали підготовку до нового 2021/2022 навчального року. У бюджеті міста на це передбачено 1,6 млрд грн, тобто в середньому 3,3 тис. грн на одну дитину.

Підготовка до навчального року 2021/2022 розпочалась: скільки грошей виділило місто

Як розповів. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, до 1 вересня у школах мають встигнути завершити заплановані ремонтні роботи та, серед іншого, створити умови для реалізації Нової української школи.

Ми пішли шляхом повного забезпечення дітей усім необхідним, де безпека та комфортні умови у закладах освіти – наш пріоритет”, – зауважив чиновник.

За його словами, левову частку загального бюджету становлять кошти на виконання районними держадміністраціями десяти загальноміських програм.

У рамках підготовки до нового навчального року традиційно в закладах освіти заплановано ремонт дахів, фасадів, харчоблоків, місць загального користування, огорож закладів освіти тощо. Вибір програм та розподіл асигнувань між ними здійснюють районні адміністрації з урахуванням індивідуальних потреб закладів освіти.

Нагадаємо, Створення освітнього простору для першокласників у навчальному році 2020-2021 обійшлось бюджету міста 276,7 млн грн, тобто близько 9,2 тис. грн на одного учня. Ці кошти витратили на придбання одномісних парт, сучасних меблів, комп’ютерної техніки з мультимедійним контентом, дидактичних матеріалів, ремонт класних кімнат.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...