Підберіть улюблені цифри: кияни можуть онлайн забронювати собі номерні знаки на авто

Автор: Вікторія Мілюта
00:38 09.03

Якщо ви хочете бачити на своїй автівці особливі комбінації цифр, це можна легко зробити, забронювавши номер, який вам підходить, у сервісному центрі МВС. Для цього навіть не треба нікуди йти – послуга доступна онлайн.

Підберіть улюблені цифри: кияни можуть онлайн забронювати собі номерні знаки на авто
Світлодіодне освітлення

Перед візитом до будь-якого сервісного центру можна переглянути, які саме там є вільні номерні знаки, та вибрати для себе бажаний.

«Обрати можна як безкоштовну, так і визначену (платну) комбінацію цифр. Сама ж послуга вибору номерного знака обійдеться у 360 грн за будь-яку комбінацію, крім визначених платних комбінацій цифр (їхня вартість становить від 4 800 до 96 000 грн)», – розповіли у Київській міській державній адміністрації.

Читайте також: Кияни, які зберігають свої автомобільні номери, мають внести за них оплату

Щоб забронювати певну буквено-цифрову комбінацію, власник транспортного засобу має авторизуватись у Кабінеті водія і попередньо переглянути, чи є вільною певна комбінація цифр або літер у тому сервісному центрі, куди він планує звернутись для реєстрації автівки. Після обрання бажаних номерів їх можна забронювати на 10 днів.

Якщо у вас виникли будь-які питання, проконсультуватися можна за номером 044-290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Facebook та Instagram.

Нагадаємо, з початку року українці вже забронювали онлайн понад 8 тисяч номерних знаків із різними комбінаціями.

Великий Київ у Google News

підписатися