Під Офісом президента мітингували військові пенсіонери

18:25 15.10.2020

Обурені колишні військові вимагали справедливого перерахунку пенсійних виплат.

Під Офісом президента мітингували військові пенсіонери

Про це повідомляє “Телеканал Київ” на своєму Youtube-каналі.

Зазначається, що сьогодні під Офісом президента України зібралось декілька десятків військових пенсіонерів з різних міст України.  Головною вимогою мітингарів став перерахунок пенсій. Колишні військові вважають, що отримують набагато менше коштів, аніж їм гарантує держава. 

“Секретність — не платять, вислугу років зменшили на 20 відсотків, за неперервність служби не платять 40 відсотків, преміальні — не платять, особливі умови служби — не платять. Зараз пенсія у мене — 13 тисяч 17 гривень. А мала б бути — мінімум 26 тисяч. Вибачте мене, я життя своє поклав на службу” — розповів один з учасників акції. 

Пенсіонери стверджують, що держава їм заборгувала близько 40 мільярдів гривень через припинення різних виплат (стаж, секретність, умови тощо). Кільком тисячам невдоволених вдалося відстояти виплати в судах, але п’ятсот колишніх військових поки що залишаються на “голій ставці” та змушені виходити через акції протесту.

“Нас десь 500-600 тисяч, і нам платять у 2-3 рази менше того, що закон нам дав. Ми ставимо завдання — звільнення міністра оборони, як людини, яка працює проти Збройних Сил, проти патріотичного виховання. Він жодного рішення Верховного Суду не виконав” — заявляють організатори протесту.

В Офісі президента України пообіцяли взяти звернення до уваги та влаштувати з цього приводу спеціальну онлайн-конференцію.

Читайте також: Відкрито провадження через напис про “єврейський клан Зеленського”

Великий Київ у Google News

підписатися