Про це у прямому включенні з місця подій розповів журналіст програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».
Цей комплекс призначений для використання у цивільних та військових сферах з метою виконання тактичних розвідувальних та пошукових операцій протягом 24 годин за крейсерської швидкості 120 км/год.
«Одна з найефективніших речей, яку він може робити — це політ 24 години і більше. Головне завдання — фотографувати або знімати відео великої території, оскільки він може так довго літати і збирати інформацію» — розповів проектний менеджер компанії Микита Степура.
Читайте також: Слід повернути війська на фронт, відновити розвідку та безпілотники – Порошенко
БПЛА Raybird-3 вже експортують до країн Африки, Північної Америки Азії, Близького сходу. На озброєння ЗСУ він, як очікується, надійде до кінця 2022 року.
Нагадаємо, раніше науково виробниче підприємство з Броварів представило одномоторний багатофункціональний безпілотник «БРАВО».