Під Києвом відремонтують розбиті ракетами склади та побудують рекордну в країні площу нових сховищ

Автор: Оксана Тупальська
02:09 03.03

У найближчі 2 роки неподалік столиці побудують нові логістичні комплекси площею близько 161 000 кв.м, Появу нових об’єктів анонсувала компанія, що займається продажем та орендою комерційної нерухомості CBRE Ukraine. Зазначають, що чимало компаній все ще не наважуються відбудовувати приміщення, розбиті ворогом.

Під Києвом відремонтують розбиті ракетами склади та побудують рекордну в країні площу нових сховищ

“У списку об’єктів – логістичні комплекси “Чайки” I-III (70 000 кв.м), “Дударків” (45 000 кв.м), Олександрівський III (40 800 кв.м) та “Гореничі” (5 000 кв.м), проте не виключені й затримки та перенесення термінів виходу на ринок”, – повідомляє Delo.ua.

Розбудова має вирішити проблему дефіциту складських приміщень, а також дозволить користуватися більшою кількістю складів класу А, які вважаються більш якісними. 

Один з найбільших девелоперів ринку компанія RLC, планує до кінця 2024 року завершити відбудову свого складу, зруйнованого російськими обстрілами.  

“Девелопери ще не розпочали відновлення зруйнованих складів і лише деякі з них повернулися до повноцінного функціонування. Тим часом деякі компанії утримуються від відбудови своїх об’єктів, натомість розглядають альтернативи шляхом придбання нових комплексів”, – повідомляють в CBRE Ukraine.

Раніше “ВК” розповідав про склади з продовольством під Києвом, які були обстріляні у 2022 році та нагадували фільм жахів. 

Великий Київ у Google News

підписатися