Під Києвом пройдуть відкриті кінні майстер-класи

Автор: Любава Лисичкіна
22:18 28.01

На киян чекає незабутня подорож у добу середньовіччя, кінні виступи, безпосереднє спілкування з кіньми рідкісних стародавніх порід, слов’янські зимові розваги, майстер-класи, найсмачніші гарячі напої та страви з багаття від княжих кухарів та багато нового та цікавого з життя наших пращурів.

Під Києвом пройдуть відкриті кінні майстер-класи

Як повідомляється, 5 та 6 лютого у  «Парку Київська Русь» пройде розважальна програма «Кінний вікенд». 

На майстер-класах з дресирування та догляду за кіньми можна буде дізнатися про те, як доглядати цими тваринами так, щоб вони були не просто здоровими і слухняними, а й стали вірними друзями. А на вікторині про коней кожен матиме шанс отримати приз, правильно відповівши на запитання від знавців.

А якщо хтось захоче ще докладніше дізнатися про коней, дресирування, догляд за ними, зможе поставити запитання досвідченим інструкторам та каскадерам, та отримати розлогі та компетентні відповіді.

Вже осідлані чи запряжені коні залюбки прокатають усіх охочих верхи чи в комфортабельному екіпажі по території Київського Дитинця. Коників можна буде погладити, сфотографуватися з ними.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10.00. Початок програми о 13.30. У програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований за 45 хвилин їзди від Києва сучасного – у Київській області, Обухівському районі, с. Застугна (Копачів).

Доїхати можна своїм авто або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті “Обухівтранс” або на сайті “Парк Київська Русь” в розділі “Контакти”.

До слова, у Києві пройде виставка картин Марії Примаченко.

Великий Київ у Google News

підписатися