Під контроль TruCAM візьмуть ще 10 аварійно-небезпечних ділянок. Одна із них на Київщині

Автор: Галина Ворона
20:51 28.08.2021

З понеділка, 30 серпня, в Україні побільшає доріг, на яких патрульні вимірюватимуть швидкість за допомогою приладів TruCAM. Одна із таких ділянок – на Київщині, ще одна – на трасі Київ-Харків-Довжанський. Прилади встановлюють на аварійно-небезпечних ділянках автодоріг та в місцях концентрації ДТП, що стались через перевищення швидкості руху.

Під контроль TruCAM візьмуть ще 10 аварійно-небезпечних ділянок. Одна із них на Київщині
оренда квартири Київ

Про це повідомляє патрульна поліція. 

Як зазначається, патрульні використовують мобільні прилади TruCAM поряд з камерами автоматичної фіксації – у поєднанні методів вимірювання досягається більша ефективність у контролі за швидкістю руху.

На Київщині під контроль TruCAM візьмуть ділянку траси Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище.

Усього на дорогах України працює 180 приладів TruCAM, а вимірювання буде здійснюватись на 319 ділянках – перелік дивіться нижче. Нові ділянки розташування пристроїв вимірювання швидкості TruCAM позначені червоним кольором.

Водіям нагадують, що на усіх ділянках, де проводиться вимірювання, встановлено дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень. Крім того, у місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Читайте також: Скільки порушень ПДР зафіксували в липні (дуже багато) – цифра

Нагадаємо, з 27 серпня на Київщині додалось кілька камер відеофіксації порушень ПДР.

Великий Київ у Google News

підписатися