Під Енергодаром стоять 90 одиниць техніки окупанта і «кадирівці»

Автор: Тетяна Сененко
10:27 04.03

Біля Енергодару зосереджено близько 90 одиниць техніки та підрозділи кадирівців, які мали тепловізори та зброю для ефективного бою в нічних умовах.

Під Енергодаром стоять 90 одиниць техніки окупанта і «кадирівці»
Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України у Фейсбуці.

«Біля Енергодару зосереджено біля 90 одиниць техніки, підрозділи кадирівців, які мали тепловізори та зброю для ефективного бою в нічних умовах. У особового складу Національної гвардії України маються втрати та поранені. Інформація уточнюється щодо кількості», – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що у четвер із шостої години вечора ворог активно продовжив спроби пройти до об’єктів Запорізької АЕС.

Зокрема, після опівночі почалися активні обстріли наших позицій які охороняла та обороняла Нацгвардія України.

«Противник застосовував вогонь із танків, зі стрілецької зброї, а також вогонь снайперів. Унаслідок чого відбулося загорання приміщень. На базі Запорізької атомної електростанції виникла пожежа адміністративного приміщення та навчально-тренувального корпусу від обстрілів окупантами», – уточнюється у повідомленні.

Зазначається, що, незважаючи на це, ворог продовжив стріляти у напрямку станції.

«Допустити підрозділи ДСНС до гасіння пожежі вдалося лише під ранок і частково локалізувати пожежу», – уточнили в МВС.

Тут поінформували, що представники станції заявляють, що наразі на найбільшій АЕС Європи є реальна загроза ядерної небезпеки, тож було відключено один блок.

До слова, у результаті безперервного обстрілу ворогом будівель та блоків найбільшої АЕС в Європі палає Запорізька атомна станція

Великий Київ у Google News

підписатися