Під час атаки на Київ у РФ слідкували за роботою ППО через камери відеоспостереження

19:08 16.05.2023

Під час російських обстрілів окупанти відстежують на YouTube роботу ППО в Києві через камери відеоспостереження. Зокрема, після останнього обстрілу росіяни виклали відео сьогоднішньої роботи ППО в Києві.

Під час атаки на Київ у РФ слідкували за роботою ППО через камери відеоспостереження
оренда квартири Київ

На це відреагував речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Radio NV. Так коригувати свій вогонь росіянам допомагають камери відеоспостереження в Україні, передає “Обозреватель”.

“Зрозуміло, що робота камер потрібна в різних інституціях — слідкувати за правопорядком в державі і так далі. Це надзвичайно потрібні речі. Але, можливо, якісь коригування під час роботи ППО, не виключаю, потрібно все ж таки робити. Тому що камери відстежують (ситуацію. – Ред) в режимі онлайн, передають це зображення на ютуб-канали. І таким чином ворог бачить в реальному режимі часу (наслідки своїх дій. – Ред.)”, — каже Ігнат.

Як розповів речник, військові адміністрації будуть працювати зі Збройними силами, оскільки необхідно забезпечити координацію з місцевими адміністраціями для розв’язання цього питання.

Проте, крім відеокамер, є багато мешканців, які на свої мобільні телефони записують роботу ППО та публікують ці записи у своїх соціальних мережах. Тому на сьогодні важко уникнути витоку інформації, але все ж таки необхідно обмежити доступ противника до оперативного інформування.

Нагадаємо, у вівторок вночі, 16 травня, країна-терорист РФ завдала найпотужнішого удару по Києву із застосуванням ракет “Кинджал” та “Калібр”. Завдяки роботі підрозділів ППО усі повітряні цілі були знищені, але уламки пошкодили майно громадян, та, зокрема, поламали дерева в зоопарку.

Великий Київ у Google News

підписатися