Петиція за зниження тарифів на газ набрала більше 25 тисяч підписів.Зеленський має відповісти

20:47 14.01.2021

На сайті президента електронна петиція за зниження тарифів вже набрала більше 25 тисяч підписів. Відтак, Володимир Зеленський зобов’язаний її розглянути.

Петиція за зниження тарифів на газ набрала більше 25 тисяч підписів.Зеленський має відповісти

Як видно з інформації на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, станом на вечір 14 січня петицію підписали 25 212 осіб.

Відомо, що кожен громадян може звернутися до Президента України з електронними петиціями через спеціальний розділ веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України. Цим правом скористалася Олена Головатая, чиє авторство зазначене під петицією щодо зниження тарифів на газ.

“Невже Ви не бачите, що йде повним ходом геноцид народу? І пан Шмигаль з новопризначеним в. о. міністра енергетики Вітренком ставленики найбагатшого олігарха України Ріната Леонідовича Ахметова ставлять наш народ в нестерпні умови виживання. Походить на моторошний експеримент так, при таких умовах вижило стільки людей, швидкість вимирання 200 тисяч на рік. Мало. Погіршуємо, молодь за кордон змушуємо виїхати мінус мільйон в рік”, — ідеться у тексті петиції.

Авторка петиції до Зеленського говорить, що як науковий співробітник, кандидат наук, отримує менше 6 тисяч гривень після сплати податків. А аспіранти   НДІ, в якому вона працює     до 4200.

“Можна на таку суму прожити? Я порахувала, що після сплати комуналки, проїзду і фондів у мене залишиться менше 3 тисяч гривень на двох. 100 гривень в день Ви обіцяли, що знизите вартість енергоносіїв в 2 рази. Де ця обіцянка? Підвищили в 2 рази”, — обурюється авторка петиції.

Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції. Петиція за зниження тарифів на газ Олени Головатової набрала більше 25 тисяч підписів за 1,5 місяці. 

Відтак, глава держави має розглянути петицію та дати на неї відповідь. Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

До слова, завтра, 15 січня, на Майдані протестуватимуть проти “тарифного геноциду”.

 

Великий Київ у Google News

підписатися