Петиція проти закриття у колектор річки Либідь за два дні зібрала голоси

Автор: Галина Ворона
16:08 10.07

Кияни оперативно відреагували на рішення Київради, яке дозволяє фактично закопати річку Либідь заради будівництва дороги до ТРЦ. Одразу на сайті електронних звернень з’явилась петиція з вимогою заборонити закриття міських річок в колектори. За два дні вона набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

Петиція проти закриття у колектор річки Либідь за два дні зібрала голоси
Світлодіодне освітлення

Про це свідчить статистика під петицією на сайті Київради.

Автор петиції Павло Шатохін, вважає, що нещодавнє рішення Київради стосовно річки Либідь суперечить принципу покращення якості життя у місті та не відповідає інтересам громади.  

За словами активіста, якщо річку заженуть під землю, це матиме тільки негативні наслідки. Зокрема, зведе нанівець усі процеси з поступового розвитку території вздовж річища Либеді, які тривали останніми роками.

Крім того, закриття річки у колектор призведе до екологічних проблем на прилеглих територіях та неконтрольованих підтоплень. Стоки буде складніше очищувати, а асфальтування знизить водопроникність ґрунту, що сприятиме підтопленням та аваріям. А необдумане будівництво на території Либеді буде шкідливим для міста.

Натомість автор звернення наполягає на затвердженні принципово зворотнього руху – до вивільнення і розвитку давніх річок Києва.

Його ініціативу, за два дні підтримали майже сім тисяч киян і тепер її має розглянути міська влада.

Читайте також: Для уникнення підтоплень навесні: в Києві закінчується розчистка русла річки Либідь

Нагадаємо, частину річки Либідь планують закрити в колектор заради дороги до нового ТРЦ.

Великий Київ у Google News

підписатися