Петро Порошенко заявив, що проблема не лише у четвертому за два роки міністрі МОЗ Зеленського

Автор: Любава Лисичкіна
19:36 18.05

Україна на останньому місці з вакцинації і це відповідальність президента.

Петро Порошенко заявив, що проблема не лише у четвертому за два роки міністрі МОЗ Зеленського
Як  заявив п’ятий президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко з трибуни парламенту,   Максим Степанов абсолютно заслуговує на відставку , і це для нього — найголовніший спосіб покарання.
 
“Степанов — четвертий за рівно два роки перебування на посаді Зеленського міністр охорони здоров’я. Які ще потрібні докази кадрового хаосу, який панує ці два роки в країні? І хіба це не є свідченням, що проблема із охороною здоров’я не у Степанові? Бо країна залишилася ще у 2020 році без масок, без засобів захисту, без нічого”, – зазначив народний депутат.
 
Він додав, що відповідаючи на запитання Степанов не  згадав, що  благодійний фонд Петра Порошенка  купляв костюми на 40% дешевше   і кисневі концентратори на 27-40% дешевше, ніж Міністерство охорони здоров’я. Те саме відбувалося і з рентгенівським обладнанням.
 
На переконання Порошенка, це має абсолютно просту назву і незалежно від політичних симпатій і антипатій ми маємо визнати: це має назву «корупція». І за цю корупцію треба відповідати.
 
“Коли намагаються зараз звинуватити пана Степанова у тому, що він неправильно чи недостатньо ефективно купував вакцини, ми, на жаль, маємо констатувати, що зараз є «вакцинний націоналізм», і відповідальність за закупівлю знаходиться лише на головах держав. І те, що ми на останньому місці, Володимире Олександровичу Зеленський, це — ваша відповідальність”, –  зауважив Петро Порошенко.
 
Політик підкреслив,  що на сьогодні  48 469 українців віддали своє життя за час пандемії: у березні 2021 на 34% більше людей померли, ніж в березні 2020 року.
 
“Тут відповідь дуже проста. Степанов має піти у відставку. Зеленський має понести відповідальність за смерті. А ми маємо об’єднатися для того, щоб вирішити питання вакцин, кисню, ліжок, власного виробництва вакцин і рятування українців. Це наша з вами мета. Давайте об’єднаємося. Слава Україні!”, – наголосив Порошенко.
До слова, Рада вирішила долю Степанова.
 
Петро Порошенко раніше заявляв про те, що провал боротьби з пандемією коронавірусу влада намагається звалити на міністра охорони здоров’я Степанова.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...