Перший за понад 50 років. У Києві стартував ремонт мосту через залізницю на Льва Толстого (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
11:23 26.04

Столиця продовжує оновлювати шляхопроводи. Так, на вихідних капітальний ремонт розпочався ще на одному об’єкті – шляхопроводі на вул. Льва Толстого над залізницею.

Перший за понад 50 років. У Києві стартував ремонт мосту через залізницю на Льва Толстого (ФОТО)

Як повідомляє «Київавтодор», цей міст побудовано в 1965 році. Капітальний ремонт досі не виконували.

У рамках оновлення споруди замінять монолітну плиту проїжджої частини та тротуарів. Встановлять нові деформаційні шви, перильне і бар’єрне огородження. Нанесуть сучасну гідроізоляцію, вкладуть нове асфальтове покриття. Влаштують нове монолітне сполучення шляхопроводу з насипом проїжджої частини.

Повний комплекс ремонтних робіт на шляхопроводі заплановано завершити до кінця 2021 року.

Паралельно із капітальним ремонтом шляхопроводу розпочинається оновлення вулиці Льва Толстого – від вул. Митрополита Липківського до вул. Тарасівської.

Крім того, цього тижня розпочинається ремонт Новокостянтинівського шляхопроводу на перетині вул. О. Теліги, просп. С. Бандери і вул. Новокостянтинівської. Споруду збудовано 1979-го року і досі капітально не ремонтували. У рамках проекту передбачено також виконати повний комплекс робіт. Зокрема, влаштувати нову монолітну плиту, гідроізоляцію і асфальтове покриття, замінити деформаційні шви, перильне та бар’єрне огородження, змонтувати нові мережі освітлення.

Нагадаємо, наразі капітальний ремонт також триває на Індустріальному шляхопроводі. Продовжуються і середні ремонти штучних споруд: міст пішохідний на Столичному шосе (біля СТО № 3 і автоцентрів); міст пішохідний на перетині просп. Лобановського і вул. Кайсарова; шляхопровід на трамвайними коліям на вул. Лифаря; шляхопровід на перетині Кільцевої дороги з просп. Л. Курбаса.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...