Перший вирок окупанту: Шишимарін отримав довічне ув’язнення за вбивство цивільного

Автор: Марія Супрун
13:13 23.05

Сьогодні, 23 травня, суд в Києві оголосив перший вирок російському військовому – 21-річний Вадим Шишимарін, якого звинувачують у вбивстві мирного жителя в Сумській області, отримав довічне ув’язнення.

Перший вирок окупанту: Шишимарін отримав довічне ув’язнення за вбивство цивільного

Про це оголосили під час судового засідання, військовий рф може подати апеляцію на вирок.

Суд дійшов висновку, що Шишимарін діяв із прямим умислом, коли кілька разів вистрілив у мирного жителя. Одна з куль влучила в голову 62-річного чоловіка.

Суд відкинув доводи, що військовий нібито випадково влучив у цивільного, а також, що Шишимарін нібито захищав таким чином своє життя. Захисник також просив виправдати Шишимаріна, оскільки він виконував наказ.

Як відомо, Шишимарін і ще четверо співслужбовців тікали після того, як їх колону розбили. Вони обстріляли з автоматів приватний автомобіль та привласнили його. Дорогою окупанти побачили беззбройного жителя села, який йшов додому з велосипедом вздовж узбіччя і розмовляв телефоном. Підсудний вистрілив у чоловіка, той помер на місці.

На попередньому засіданні Шишимарін свою провину визнав.

Вдова чоловіка вимагала для вбивці довічного ув’язнення. Прокуратура також наполягала на довічному ув’язненні росіянина, яке він і отримав.

Вадим Шишимарін окупант суд

Великий Київ у Google News

підписатися