Перший сольник БУМБОКС за чотири роки відбудеться в Києві в травні 2026

16 травня у Києві відбудеться перший сольний концерт БУМБОКС за останні чотири роки, організатором якого виступає концертна агенція РМК з якою гурт повʼязують тісні стосунки протягом 20 років. 

Концерт на території Blockbuster Mall – це презентація нового EP “Живий”, благодійна подія і закриття давнього боргу БУМБОКС перед слухачами. А зараз про все і з подробицями. 

“Цей концерт для нас особливий. Ми вперше виконаємо пісні з нового EP “Живий”. Не менш важливо, що на цей концерт будуть дійсні квитки за 2022 рік, придбані фанами на концерти БУМБОКС у київському Палаці Спорту 8 та 9 квітня. Ми нарешті зможемо сказати “дякуємо” людям за те, що вони стільки чекали. І наша улюблена складова – ми будемо збирати кошти на Фонд Андрія Хливнюка для закупівлі чотирьох комплексів БПЛА  “СИЧ” для підрозділу 212 TEAM, 426 батальйону безпілотних систем і зведеної бригади “Хижак”, — зазначають музиканти.

Увага! Квитки на БУМБОКС – 16 травня 2026, Blockbuster Mall вже у продажу. Встигніть придбати їх за найвигіднішою ціною на сайті boombox.com.ua 

Для людей з інвалідністю вхід на концерт безкоштовний. 

За останні майже чотири роки БУМБОКС виступав на великих заходах в Україні лише двічі — обидва рази на фестивалі Atlas Festival. Перший сольний концерт гурту у Києві стане не лише довгоочікуваною подією для слухачів, а й важливим кроком у підтримці Сил Оборони.

“Дата обрана не випадково. Ми хочемо зробити концерт максимально безпечним і комфортним, зібрати якомога більше слухачів та досягти нашої благодійної мети. Саме тому вирішили провести його у травні, у Києві, на території Blockbuster Mall», — коментують організатори PMK.

Головний пріоритет організаторів – безпека кожного відвідувача та швидка евакуація в разі повітряної тривоги. На локації діє найбільше бомбосховище країни – понад 50 тис м², яке сертифікували ДСНС і вміщує в себе до 25 тисяч людей.