Перший президент України вважає, що Лукашенко – ніхто, і “жити” йому не довго

Автор: Тетяна Сененко
22:25 03.06

Перший президент України Леонід Кравчук, вважає, що з точки зору міжнародного права, Олександра Лукашенко – це ніхто.

Перший президент України вважає, що Лукашенко – ніхто, і “жити” йому не довго

“Те, що відбувається у Білорусі, ми не сприймаємо. Ми приєдналися в усіх оцінках щодо Білорусі до європейських країн, і я думаю, що щось особливе ще висловлювати по відношенню до Лукашенка, я б не хотів цього. Я вам скажу чому – забагато честі для Лукашенка, щоб ми на нього звертали таку увагу. Він є самопроголошеним президентом. Він є з точки зору міжнародного права ніхто, вибачте на слові, а робить із себе лідера і диктує якісь умови, оцінки усім іншим”, – заявив Кравчук.

За його словами, президент України і МЗС України висловилися щодо Лукашенка, і це є остаточною позицією України.

“Чогось мені видається, що Лукашенку, якщо його не візьме під своє крило Росія, і скільки вона його там буде тримати – не довго жити, в сенсі управляти Білоруссю, не довго”, – переконаний Кравчук.

Читайте також: Україна відмовилась від білоруської та російської електроенергії

До слова, раніше перший президент України заявив, що Мінськ не може бути майданчиком переговорів по Донбасу, оскільки туди вже не можна потрапити.

Нагадаємо, Міжфракційне об’єднання Верховної Ради України “За демократичну Білорусь” вимагає припинити будь-які дипломатичні контакти з білоруським режимом, окрім як у питаннях біженців та політв’язнів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин