Перший “пілот” City Express: коли відкриють реконструйовану платформу Святошин

15:56 26.07

У серпні “Укрзалізниця” відкриє реконструйовану залізничну платформу на станції Святошин із сучасними IT-рішеннями. Вона стане першим пілотним проєктом в рамках City Express.

Перший “пілот” City Express: коли відкриють реконструйовану платформу Святошин

Про це розповіли в “Укрзалізниці”.

Під час реконструкції на станції буде збудовано нову високу платформу з накриттям, забезпечено доступність для всіх категорій маломобільного населення та найголовніше — встановлені турнікети й автомати для купівлі квитків на приміські поїзди.

На станції Святошин ми реалізуємо революційні IT-рішення для приміських поїздів. Зокрема, тут будуть встановлені перші автомати для купівлі квитків на приміські поїзди та турнікети. Таким чином, пасажири зможуть швидко та зручно купити квиток або, оминаючи черги, розрахуватися за допомогою телефону безпосередньо на турнікеті. Крім того, система турнікетів має вирішити питання безквиткового проїзду, обліку пільговиків для подальших взаєморозрахунків з місцевою владою та збільшити надходження від перевезень у приміському сполученні. Надалі такі системи ми встановимо на інших станціях та вокзалах країни”, — розповів очільник “Укрзалізниці” Іван Юрик.

Також на станції Святошин буде встановлено сучасну систему освітлення, оповіщення, відеонагляду та безпеки.

За словам Івана Юрика, Укрзалізниця наступного року планує розпочати реконструкцію ще низки платформ. Зокрема, на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський на місці низьких планується звести високі посадкові платформи.

Такі платформи є зручнішими для пасажирів та пристосованими для інклюзивних поїздів, що мають пандуси для людей з інвалідністю”, — резюмував керівник “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, остання реконструкція станції Святошин проводилася в 1977 році.

Читайте також: Мистецтво, що рятує. На залізничному вокзалі відкрилась виставка про донорство 

Нагадаємо, Центральний київський автовокзал нарешті відкрили після ремонту (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися