Київ-Чернівці. Нова українська авіакомпанія запустила перший рейс

Автор: Тетяна Сененко
16:48 03.06

Компанія Windrose 1 червня запустила перші авіарейси із Києва до Чернівців та у зворотному напрямку. Авіакомпанія здійснюватиме рейси до столиці та у зворотному напрямку тричі на тиждень. У розкладі, який зазначений на сайті компанії, такими днями є вівторок, четвер та неділя.

Київ-Чернівці. Нова українська авіакомпанія запустила перший рейс

Про це у Фейсбуці повідомляє Міжнародний аеропорт “Чернівці” імені Леоніда Каденюка.

“Не зважаючи на доволі похмурий день, Буковина з літньою радістю приєдналася до програми авіаперевезень “Об’єднуємо Україну” та забезпечила комфортний прийом/випуск повітряного судна WINDROSE”, – йдеться у дописі.

Щодо цінової політики авіакомпанії, то вартість квитка на літак залежить від тарифу та від дати вильоту.

Наприклад, ціна на найближчий рейс 3 червня із Києва до Чернівців становить 2357 та у зворотному напрямку 2433 гривні. Натомість, вже у неділю, 6 червня, ціна на цей же рейс буде становити 1434 і 1510 гривень відповідно.

Якщо замовляти квиток заздалегідь – ціна суттєво зменшується. Так, вартість польоту в одну сторону на кінець вересня складає всього 643 із Києва до Чернівців та 719 гривень у зворотному напрямку. 

Читайте також: Німецький авторитетний лоукостер запускає рейс до Києва: з якого міста

До слова, Угорська авіакомпанія WizzAir перенаправила рейс Київ-Таллінн в обхід повітряного простору Білорусі після інциденту з примусовою посадкою літака компанії Ryanair.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин