Перший карантинний дзвіночок. “Києво-Могилянка” працюватиме в змішаному форматі

15:03 07.09

Адміністрація навчального закладу повідомила про різні сценарії навчання для студентів 1-4 курсу та магістрів. Так, адміністрація «Києво-Могилянська академії» ухвалила рішення щодо введення змішаного навчання для 1-го року бакалаврських і магістерських програм, а також продовження дистанційної форми для старших курсів.

Перший карантинний дзвіночок. “Києво-Могилянка” працюватиме в змішаному форматі

Про це повідомляється на сайті навчального закладу. 

У зв’язку з великою кількістю звернень щодо рішення адміністрації Національного університету “Києво-Могилянська академія” про змішаний формат навчання на 1 році бакалаврських і магістерських програм, та дистанційний формат навчання на інших курсах в Могилянці через карантинні обмеження, цим повідомленням хочемо надати відповідь на отримані звернення”,

– йдеться в повідомленні.

Дистанційне навчання в НаУКМА реалізується через систему управління дистанційним навчанням (платформу DistEdu), систему керування вмістом, відповідного кадрового, матеріально-технічного та фінансового забезпечення. Це не заочне навчання.

Таке рішення аргументують кількістю захворювань на COVID-19.

Також у Академії нині розглядаються два сценарії поступового виходу на змішане навчання, а надалі – в повне аудиторне навчання.

  • 1-й сценарій — це вихід студентів після тижня самостійної роботи, що припадає на жовтень.
  • 2-й сценарій — після Нового року, на весняно-літній семестр. Обидва варіанти можливі за умови, якщо епідемічна ситуація в країні не буде погіршуватися.

Великий Київ у Google News

підписатися