Пероральна, набагато стійкіша. В Ізраїлі тестують “мікстуру” проти коронавірусу

Автор: Тетяна Сененко
13:25 22.07

Ізраїль збирається стати першою країною у світі, яка випробує пероральну вакцину проти COVID-19. Компанія Oravax Medical готується розпочати клінічні випробування.

Пероральна, набагато стійкіша. В Ізраїлі тестують “мікстуру” проти коронавірусу

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Наразі очікують схвалення від Міністерства охорони здоров’я, яке має надійти протягом найближчих кількох тижнів.

Oravax вже завершив виробництво GMP у Європі кількох тисяч капсул, які будуть доступні для випробування в Ізраїлі. Очікується, що інші країни також почнуть випробування.

Розробка вакцини почалася із березня цього року.

Читайте також: 726 українців захворіли коронавірусом цієї доби. Штам “Дельта” знайшли у 6-ти киян

Науковці сподіваються, що ця вакцина буде “набагато стійкішою до штамів COVID-19”. Її тестують в доклінічних дослідженнях щодо різних штамів, включаючи “Дельта”.

“Компанія завершила пілотне дослідження на тваринах і виявила, що вакцина сприяла розвитку антитіл до імуноглобуліну G (IgG) та імуноглобуліну A (IgA). IgA необхідний для більш тривалого імунітету”, – йдеться в повідомленні.

До слова, оперативні епідемічні дані свідчать про те, що на цей момент захворюваність уже зростає в термінах тижневого порівняння.  Науковці говорять, що  існує загроза різкого збільшення такого зростання – подібно до того, як це спостерігалось у деяких країнах світу з поширенням у них нового штаму коронавірусної інфекції “Дельта”.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...