Перформативний театр AKTORSTVO theatre представить шоу “ТИ – АТЛАНТИДА”

Автор: Оксана Тупальська
11:34 18.06

Унікальний пластичний перформанс, де поєдналися вода, полотна та найбільша в Україні екранна проекція. Жодного слова. На очах глядачів оживе історія, створена красою тіла, відвертими емоціями 20 танцівників, акторів та перформерів, візуальним контентом та проникливою музикою українських творців: Євгена Хмари, Анатолія Гернаденка, Сергія Бакай, Diresh, Odara.

Перформативний театр AKTORSTVO theatre представить шоу “ТИ – АТЛАНТИДА” Фото: Фото: Сергій Гавришкевич
Світлодіодне освітлення

За численними проханнями глядачів 21 червня, відбудеться 2 покази – о 17:30 та 20:00 в Pochayna Event Hall.

Атлантида – загублений, унікальний та міфічний світ, який давно втрачено. У кожного своя Атлантида. Хтось шукає її в минулому, інші – в майбутньому, але ця історія відбувається саме зараз з кожним із нас. Ми загубили свою Атлантиду повністю або частково, і лише ми здатні її віднайти.

Вистава створює метафоричний простір чогось величного та надлюдського, міфічного та нереального, занурює нас у вигаданий світ. Навчає глядачів літати над землею та дихати під водою. Показує, яку жертву несли найпросвітленіші люди Землі, та чи маємо ми понести цю жертву зараз. 

Люся Пономаренко розповідає про перформанс:

Ми перенесемося в Новий вимір, який утворився завдяки чуттєвим людям Землі та величним філософам Атлантиди. Кожен представник цих світів має свій неповторний код, та тільки за їх поєднання народиться диво – ідеальна людина, згадана Да Вінчі, оспівана в міфах та легендах, бажана і довгожданна, світло та надія усього людства. Пропонуємо тобі прислухатись до відчуттів та пройти свій власний неповторний шлях до самого себе, де ти вже є ідеальним та унікальним у цьому світі! Ти – Атлантида. Світ чекає твоєї появи!” 

  • Режисер – Люся Пономаренко
  • Хореограф-постановник – Іван Юрків
  • Музика – Євген Хмара, Анатолій Гернаденко, Сергій Бакай, DIRESH, ODARA

Подивись “ТИ – АТЛАНТИДА” щоб:

  • замислитися над сенсом життя;
  • відчути красу та силу людського духу;
  • повірити у власні можливості

Тривалість вистави – 80 хвилин.

Коли: 21 червня, 2 сеанси о 17:30 та 20:00.

Де: Київ, пр-т Степана Бандери, 23, Pochayna Event Hall, 3 поверх ТЦ GORODOK Gallery

Вартість квитків: 350-900 грн.

Великий Київ у Google News

підписатися