Перевізники готують підвищення тарифів на 368 маршрутах Київщини

Автор: Марія Супрун
13:38 23.02

На території Київщини діє 513 міжміських і міжрайонних маршрутів. Вони сполучають населені пункти регіону один із одним, а також зі столицею. І наразі частина перевізників уже підготувала звернення щодо перегляду тарифів на проїзд. А деякі самовільно вже підняли тарифи.

Перевізники готують підвищення тарифів на 368 маршрутах Київщини

Про це зазначила профільна заступниця голови КОДА Тетяна Щербак сьогодні, 23 лютого.

«Загалом у нашому регіоні працює 71 перевізник. Із цієї кількості 39 перевізників уже подали до управління пасажирських перевезень економічне обґрунтування на перегляд вартості проїзду на 368 маршрутах. Наші фахівці наразі вивчають усі розрахунки. Поки що жоден перевізник погодження на підняття цін не отримав», – зауважила Щербак.

Вона також додала, що до облдержадміністрації почала надходити інформація про підняття цін деякими перевізниками в односторонньому порядку без погодження з управлінням. Цих перевізників перевірять.

«Очільник Київщини Василь Володін дав доручення якомога швидше розібратись у ситуації. Ми вже готуємо звернення до Антимонопольного комітету щодо наявності антиконкурентних узгоджених дій, а також до Мінінфраструктури. Окрім цього, плануємо провести робочу нараду з перевізниками, які самовільно підняли ціни на проїзд, щоб врегулювати тарифи на перевезення», – уточнила Щербак.

Нагадаємо, у маршрутках Київщини на кілька гривень здорожчав проїзд. Зміни торкнулися тих маршрутів, які ведуть у столицю.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...