Перемога! Вулицю Костьольну позбавили заторів (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:55 29.04

Сьогодні, 29 квітня, на вулиці Костьольній в Києві запровадили нову схему організації дорожнього руху. Щоб припинити хаотичне паркування, яке заважало проїзду спецтранспорту та приватних автомобілів, встановили делініатори.

Перемога! Вулицю Костьольну позбавили заторів (ФОТО)

Такі кроки здійснюватимуть на усіх вулицях Києва, де проїзд ускладнено через стихійне паркування, повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Через припарковані з порушеннями авто вулиця з двостороннім рухом перетворювалася на реверсну, утворювалися затори та аварійні ситуації. Щоб цього уникнути, біля будинків № 3, 5 та 7 на вул. Костьольній встановили 77 делініаторів, які розділили смуги руху. Тепер лишити авто на проїжджій частині неможливо.

Також від порушників правил паркування захистили острівець безпеки навпроти Кафедрального собору святого Олександра. Там встановили 52 делініатори. Завдяки цьому покращено оглядовість пішохідного переходу.

Для безпеки пішоходів на тротуарах також будуть встановлені антипаркувальні засоби.

Нагадаємо, що з початку 2021 року, щоб унеможливити хаотичне паркування, фахівці Центру організації дорожнього руху впровадили нові схеми організації дорожнього руху з делініаторами на вул. Паторжинського, Зоологічній та Ризькій.

Як повідомлялося, любителі паркуватись на тротуарах Києва займаються вандалізмом (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...