Переломний момент: сім років тому Слов’янськ звільнили від російських бойовиків

Автор: Марія Супрун
10:49 05.07

5 липня 2014 року Збройні Сили України та Національна гвардія звільнили Слов’янськ від російських бойовиків та терористів. Над містом, яке окупанти вважали своєю неприступною фортецею, знову замайорів український прапор. Також були звільнені Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка. 

Переломний момент: сім років тому Слов’янськ звільнили від російських бойовиків

Як згадав п’ятий президент, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко, запеклі бої за міста Донецької області, з яких можна контролювати всі дороги в радіусі кількох кілометрів, точилися декілька місяців влітку 2014. Саме тоді чи не вперше українські військові зіткнулася із диверсійними групами регулярних російських військ. І ворог не зміг утриматися тут на довго.

Разом зі Слов’янськом героїчними зусиллями українських військових були звільнені Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка. Очищення цих міст мало величезне символічне значення. Це були перші перемоги українського контрнаступу. Це був переломний момент, з якого почалося звільнення окупованих районів Донеччини та Луганщини та повернення людей до нормального життя. Ми звільнили більшу частину краю. Пишаємося мужністю та відвагою українських військових“, – зазначив Порошенко.

За його словами, під час звільнення українських міст і містечок особливо відзначилися солдати та офіцери 79-ї та 95-ї аеромобільних бригад, 25-ї та 80-ї повітряно-десантних бригад та окремого загону спецпризначення.

Нагадаємо, Порошенко кличе всіх під Печерський суд, на захист генерала Павловського.

Великий Київ у Google News

підписатися