Переходи на проспекті Науки перетворюють на артоб’єкт (ФОТО)

15:51 01.07.2020

В травні підземні переходи, які ведуть з проспекту Науки до Центрального автовокзалу та Деміївського ринку в Києві, закрили на капітальний ремонт – їх перетворюють на справжні артоб’єкти. Вже скоро переходи знову відкриються – перший відкриють в другій половині липня, а до 1 вересня  буде готовий другий перехід, який веде від кута фабрики Roshen до ринку і автовокзалу.

Переходи на проспекті Науки перетворюють на артоб’єкт (ФОТО)

Як повідомляє корпорація Roshen, обидва переходи будуть розписані художниками. Митці, яких залучено для участі у даному проекті, – найкращі українські муралісти та графіті-художники: Саша Корбан, Андрій Кальков, Славік Шум.

Для більш зручного візуального орієнтування в просторі підземних переходів художники розробили так звану навігаційну систему за допомогою певних кольорових гам та тематичних елементів. Так, різні напрямки відрізняються між собою, що допомагає пішоходам легко зорієнтуватися.

Наприклад, синя кольорова гама вказує дорогу до Автовокзалу, відтінки жовтого кольору – до Roshen Plaza, сірого – до бібліотеки ім. Вернадського, а бірюзово-помаранчева гама – до Деміївського ринку. Окрім кольорових орієнтирів в своїх абстрактних композиціях митці використовують також і тематичні елементи, що асоціюються з тим чи іншим об’єктом (книги, валізи, автобуси з пасажирами тощо).

Крім того, тут також з’явиться нове освітлення, нові дренажні насоси.

Фото: Roshen
Переход проспект Науки
Фото: Roshen
Переход проспект Науки
Фото: Roshen

Як повідомлялося раніше, карантин пішов на користь залізничному вокзалу – без МАФів його не впізнати.

Великий Київ у Google News

підписатися