Пелікани столичного зоопарку перебралися до зимового будиночку: киян запрошують подивитися, як вони облаштувалися

Автор: Вікторія Мілюта
01:35 02.12.2023

Пеліканів КиївЗоо з першим снігом почали переселяти до теплого зимового будиночку.

Пелікани столичного зоопарку перебралися до зимового будиночку: киян запрошують подивитися, як вони облаштувалися
оренда квартири Київ

Про це повідомляє «Київський зоопарк».

«Це дуже складна та відповідальна подія – домовитись із кожним поважним птахом перейти до пеліканячого маєтку. Цього разу вони заселялись у три етапи – групами 15, 3 і 2 пернатих мешканці. І відтепер уся метушлива родина з 16 рожевих та 4 кучерявих пеліканів насолоджується зимовими апартаментами», – розповіли у КиївЗоо.

У зимовому будинку для птахів є басейн для плавання, насісти з великих колод, кам’янисті схили та доріжки для піших прогулянок, а також опалення та спеціальні ультрафіолетові лампи для прийому сонячних процедур.

Також для пеліканів підготували корисне та смачне харчування: all-inclusive включає свіжеохолоджених молоденьких карасиків, невелику морську рибу та спеціальні корисні добавки. Загалом кожен птах з’їдає 1,5-2 кг їжі на день.

Читайте також: Зграя рожевих фламінго у КиївЗоо перебралась до зимової домівки: киян запрошують поспостерігати за їх відпочинком

У зоопарку будиночок пеліканів розташований між озерами одразу за Центральним входом. Тож саме цим пернатим довірено першими зустрічати відвідувачів. КиївЗоо запрошує киян та гостей столиці помилуватися «життєрадісними курортниками».

Нагадаємо, центральні квиткові каси зоопарку працюють у понеділок із 12:00 до 15:00, із вівторка до неділі – з 10:00 до 15:00. Вхід у зоопарк – до 15:00, перебувати на території дозволено до 16:30.

Великий Київ у Google News

підписатися