Печерські освітяни вкладуть 1,33 млн гривень в пожежну сигналізацію

Автор: Марина Максенко
00:34 22.10.2023

Управління освіти Печерської РДА оголосило тендер, щоб знайти фірму, яка продасть освітянам столичного району систему протипожежного захисту й установить її до кінця 2023 року.

Печерські освітяни вкладуть 1,33 млн гривень в пожежну сигналізацію
оренда квартири Київ

Про це стало відомо з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Згідно одного оголошення, Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації (РДА) шукає продавця системи протипожежного захисту (а точніше, надавача послуг з розробки робочої документації та улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей).

Очікувана вартість закупівлі – 345 тис. 85 гривень.

Майбутній підрядник повинен буде до 28 грудня 2023 року розробити робочу документацію на встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей на підставі вихідних даних і, власне, виконати монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Відкриті торги з особливостями призначені на 25 жовтня 2023 року.

Зазначимо, у столиці щодня відбуваються цікаві закупівлі: KВ вибрала деякі з них за минулий тиждень, щоб кияни були обізнані – куди йдуть гроші платників податків.

Продовжуючи, ще одне оголошення Печерської РДА стосується того самого, лиш тільки торги призначені днем раніше – на 24 жовтня (а строк виконання електромонтажних робіт – той же).

У цьому випадку очікувана вартість – 989 тис. 365 гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися