Парк “Райдужний” обробили від амброзії

Автор: Марія Супрун
15:45 06.07

Парк в житловому масиві Райдужний обробили від амброзії, яка викликає алергічну реакцію.

Парк “Райдужний” обробили від амброзії

Як розповіли в КП УЗН Дніпровського району, працівники вже п’ятий рік поспіль обробляють цю рослину-алерген за новою технологією – шляхом розпилення препарату «АмброСТОП» на основі природнього мінералу бішофіт, який повністю безпечний для людей і тварин, та максимально агресивний для алергену.

Такий препарат має безліч переваг, одна з яких це це безпечне використання в населених пунктах. Окрім того, препарат діє виключно на рослину-алерген, при цьому рослини поруч повністю почувають себе добре.

Нагадуємо – при потраплянні препарату на листя рослини-алергену воно в‘яне, а через пару днів зовсім всихає. Якщо проводити обробку до початку цвітіння, то дана рослина стає нефертильною, тобто такою, яка не здатна до розмноження. Але не слід забувати, що насіння цього алергену зберігається в ґрунті до 40-45 років.

Даний препарат пройшов ряд державних санітарно-епідеміологічних експертиз та досліджень, висновок яких порадує кожного киянина. Це відсутність пестецидів, які заборонені до використання у сільському господарстві.

Нагадаємо, в парку “Перемога” зацвіли молоді дерева із лапатими квітами-дзвіночками.

Великий Київ у Google News

підписатися