Пара, яка скувала себе ланцюгом, показала як налагоджує побут

Автор: Тетяна Сененко
19:55 15.02

Закохані, які 14 лютого скували свої руку у ланцюг вже показали в мережі, зокрема, як можна в такому стані роздягнутися. Пара дійсно підготувалася – має речі на блискавках по боках, від низу одягу до рук.

Пара, яка скувала себе ланцюгом, показала як налагоджує побут

Про перебіг любовного експерименту, який має тривати три місяці, на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

«Олександр і Віка з Харкова на День закоханих закувалися в ланцюг. Відтепер руки закоханої пари 24 години на добу – на відстані 1 см! Пара адекватна, підготували спеціальний зимовий одяг, навчилися синхронно готувати страви на кухні, потренували побутові процеси», – повідомила Вєтрова.

Про свій побут пара розповідає на сторінці в Інстаграмі. Як уточнила Вєтрова, в хлопця закована в ланцюг права рука, в дівчини – ліва.

Закохані вже показали в мережі, зокрема, як можна в такому стані роздягнутися. Пара дійсно підготувалася – має речі на блискавках по боках, від низу одягу до рук.

За словами Вєтрової, пара має намір так прожити три місяці, але при цьому в будь-який час може зупинити свій експеримент та позбутися ланцюга. До харків’ян за такий рекорд близькості у світі не бралися.

Якщо ж проаналізувати сам профіль і погортати сторіз, то можна зробити геть неоднозначні висновки про те, як солодко житиметься цій парі закованими три місяці. Судячи з відео, хлопець дозворяє висловлявитися у бік своєї коханої досить емоційно і ссадна від цепу на її руці його геть не бентежать.

Нагадаємо, у День святого Валентина, 14 лютого, пара закоханих харків’ян Олександр та Вікторія вирішила перевірити свої почуття і прикувала до своїх рук ланцюг, з яким спробує прожити три місяці.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...