Пам’ятний знак на честь дружби Києва та Москви збираються демонтувати

Автор: Галина Ворона
09:33 24.06

Столична влада планує демонтувати пам’ятний знак на честь дружби міст Києва та Москви, що встановлений у сквері на вул. Маршала Якубовського.

Пам’ятний знак на честь дружби Києва та Москви збираються демонтувати

Як повідомив депутат “Європейської Солідарності” у Київраді Олег Левченко, відповідний проєкт рішення підтримала комісія Київради з питань власності.

На восьмому році війни, яку грубо та цинічно розв’язала Росія на сході нашої держави, після анексії Криму, акценти потрібно розставляти особливо чітко та зрозуміло. Ніякої дружби з Росією немає, бо це Україні – ворог. І рішення комісії з питань власності ще раз підкреслює нашу стійку позицію в цьому питанні”, – говорить депутат.

Він пояснив, що документ ще мають розглянути на пленарному засіданні міської ради, і після ухвалення “пам’ятний знак, який не має нічого спільного з реальністю, – демонтують”.

Зауважимо, пам’ятний знак на честь дружби Києва та Москви встановлено в серпні 2001 року, його неодноразово намагались зруйнувати і обмальовували. У 2019 році кияни навіть подавали петицію з проханням демонтувати цей монумент, але вона не набрала необхідної кількості голосів.

До слова, сьогодні о 10:00 Київрада збереться на чергове пленарне засідання.

Читайте також: У Києві вже були закони, коли в Москві ще жаби квакали: такі білборди з’явились до Дня міста (ФОТО) 

Нагадаємо, під посольство РФ повернули оберег від агресора – герб української контррозвідки. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...