Пам’ятний знак на честь дружби Києва та Москви все таки демонтують – рішення Київради

14:16 08.07

Пам’ятний знак на честь дружби міст Києва та Москви, який встановлено у сквері по вул. Маршала Якубовського, 8, демонтують.

Пам’ятний знак на честь дружби Києва та Москви все таки демонтують – рішення Київради

Таке рішення прийняли сьогодні, 08 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 80 депутатів.

З метою забезпечення інтересів громади міста Києва виникла необхідність щодо демонтажу пам’ятного знаку. Адже у результаті тимчасової окупації державою-агресором частини території України та грубого порушення принципів та норм міжнародного права потрібно захищати інтереси держави у всіх сферах діяльності. Держава-агресор загрожує збереженню суверенітету України, всупереч мирним угодам. У результаті пам’ятні знаки на честь дружби втратили свій сенс і визивають значний суспільний резонанс»,

– наголосили у Київраді.

Як додав заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, пам’ятний знак після демонтажу буде знаходитися у Голосіївській районній у місті Києві державній адміністрації до поки буде створено музей тоталітаризму.

Зазначимо, що за демонтаж не проголосувала фракція ОПЗЖ та “Слуги народу” майже всім складом

Великий Київ у Google News

підписатися