Паління в метро стає нормою? Зухвалець у підземці пускав дим на пасажирів і “роздавав” непристойні жести

Автор: Галина Ворона
11:57 05.05

Чи то локдаун так діє на людей, чи це постковідний синдром у декого проявляється, але останнім часом відчутно побільшало неадекватів, які зухвало ведуть себе у людних місцях, особливо в метро. Ще не вщух відгомін після останнього разу, коли парочка влаштувала перекур у вагоні, а тут новий “герой” з цигарками, який ще й непристойні жести показував.

Паління в метро стає нормою? Зухвалець у підземці пускав дим на пасажирів і “роздавав” непристойні жести

Відео зухвальця оприлюднило видання “Сегодня”.

На відео не зовсім тверезий хлопчина курить у вагоні метро, випускаючи дим. Його не бентежила націлена з сусіднього вагону камера – він зухвало показував непристойні жести в об’єктив.

Що цікаво, як пише видання, прикурити хлопцю допомогли пасажири, що сиділи поруч.

Читайте також: До бога – з цигарками і спиртним. Дівчата-підлітки влаштували дебош в церкві 

Нагадаємо, поліція встановила особи хлопця та дівчини, які раніше курили в потягу столичного метро, і вже розбирається з ними. Свій вчинок вони пояснили, що курили цигарки та знімали відео задля розваги, аби потім його викласти до соціальної мережі.

Відносно них працівники управління поліції склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) та ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожує штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того,  правоохоронці провели з ними профілактичну бесіду, аби в майбутньому вони не вчиняли такі дії.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...