«П.О.Р.Ш.»: у Києві запустили перше радіо для школярів

Автор: Марія Супрун
14:15 20.04

У Києві в тестовому режимі запрацювало перше онлайн радіо «П.О.Р.Ш.» для школярів.

«П.О.Р.Ш.»: у Києві запустили перше радіо для школярів

Абревіатура назви «П.О.Р.Ш.» розшифровується як перше онлайн радіо «Школа». Долучитися до нього можна на сайті радіо або через додаток, який можна завантажити на Google Play або App Store.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський розповів, що мета проєкту – залучення учнівської молоді до створення цікавого контенту для своїх однолітків.

Діти самостійно створюватимуть онлайн подкасти та проводитимуть інтерв’ю з цікавими особистостями: відомими киянами, освітянами, батьками, шкільними друзями та іншими. Таким чином у школярів з’явиться ще одна додаткова можливість навчитися презентувати себе, вести дискусії та спробувати себе в ролі діджея», – розповів Мондриївський.

Він зазначив, що з дітьми працюватимуть професійні радіоведучі, медіапсихологи та медіаексперти, які ділитимуться своїм досвідом та порадами. Окрім того, школярів навчатимуть медіаграмотності, критичному мисленню, а також розкажуть про основи журналістської етики.

Вже після локдауну столичні школярі зможуть спробувати себе в радіожурналістиці. Усі охочі матимуть можливість дослідити механізми створення інформаційних потоків, розробляти власні авторські програми та складати музичні підбірки.

Деякі київські школи вже планують запускати роботу радіо «П.О.Р.Ш.» під час виховних годин та на перервах. На школярів очікують інтелектуальні вікторини з подарунками, а також можливість передавати вітання друзям та замовляти пісні.

Найближчим часом в ефірі також з’явиться блок новин, завдяки якому можна буде дізнатися про найактуальніші освітні події Києва.

Нагадаємо, з 1 вересня в школах запрацюють нові норми харчування – деталі.

Великий Київ у Google News

підписатися