“Озеленення планети”: в Пущі-Водиці висадили мільйонне дерево

Автор: Галина Ворона
15:44 10.04

Громада Києва взяла участь в акції “Один мільйон дерев за один день у 100 країнах світу” в рамках глобального екологічного проєкту Greening of the Planet.

“Озеленення планети”: в Пущі-Водиці висадили мільйонне дерево

У Київській області основна локація з висадження іменних дерев розміщувалась у лісосмузі в Пущі-Водиці. 

Символом участі столиці в глобальній акції з озеленення планети стала декоративна галявина із 200 дерев, висаджених групами. Тут тепер ростуть дуби, липи, берези, верби та горобини. В центрі галявини – мільйонне дерево, ялина.

Мета проєкту – привернення уваги до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети, формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

Кожна область України та іноземні країни обрали для себе певні види дерев, які притаманні саме їхнім регіонам/країнам, та присвятили їх висадження героям війни, темі миру, дружби, родині та відновленню занедбаних зон відпочинку.

Як запевняють організатори, кожен може долучитися до акції. Для цього потрібно висадити дерево, зробити фото та зареєструвати його на сайті, вказавши локацію. Іменне дерево з’явиться на інтерактивній мапі проєкту “Озеленення планети”.

Читайте також: Дерево за дерево. Замість зрубаних для будівництва обхідної дороги лісів обіцяють нові

Великий Київ у Google News

підписатися