Отака подяка. На 800 тис. грн для військовослужбовців закупили неякісної їжі

Автор: Вася Петров
11:41 27.08

10 000 кілограмів завідомо неякісних м’ясних консерв закупили для військовослужбовців. Зараз підприємця звинувачують у збитках у розмірі майже 800 тис. грн.

Отака подяка. На 800 тис. грн для військовослужбовців закупили неякісної їжі

Про це повідомляє Київська прокуратура. 

Слідством встановлено, що між фізичною особою-підприємцем та військовою частиною був укладений договір на закупівлю 10 000 кг м’ясопродуктів (консерви м’ясні) для військовослужбовців. Постачальник, достовірно знаючи, що технічні характеристики товару не відповідають ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, передала військовій частині цей товар. У подальшому посадовими особами військової частини проведено розрахунок з продавцем”,

– йдеться в повідомленні. 

Відповідно до експертного висновку Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи поставлені м’ясні консерви не відповідають вимогам ДСТУ.

Внаслідок цього державному бюджету завдано збитків у розмірі майже 800 тис. грн. У межах розслідування вказаного кримінального провадження також перевіряється причетність групи підприємців до постачання іншої неякісної продукції військовослужбовцям.

З метою збору та фіксації доказів вчинення кримінальних правопорушень, а також відбору зразків продукції, поставлених на виконання інших договорів, 26 серпня 2021 року на підставі ухвал суду на підприємствах проведено обшуки. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Возможно, это изображение (еда) Нет описания фото. Возможно, это изображение (еда) Возможно, это изображение (в помещении)

Читайте також“Жодного військового”. В “Євросолідарності” прокоментували “Національних легенд України”

Великий Київ у Google News

підписатися