Освіжаючі рамки у столичних парках: де вже є і де з’являться

18:45 25.06

Відтепер кожен може «знизити градус» спеки, отримавши легкий душ та просто подихавши водним пилом, прогулюючись вказаними парками і сквером чи крокуючи по своїх справах.

Освіжаючі рамки у столичних парках: де вже є і де з’являться
Як в соцмережах пишуть комунальні підприємства міста з утримання зелених насаджень,  рамки-розпилювачі у таку спеку є першим девайсом для киян.
 
Так, в розпал літньої спеки у Солом’янському  районі до скверу на вулиці Мартиросяна, парків “Відрадний” та імені Миколи Зерова повернулись  рамки від спеки. 
У Дніпровському районі у парку по вул. Шумського та парку  “Перемога” встановлені “освіжаючі рамки”. Комунальника нагадують, що це не лише спосіб відпочити та прогулятися комфортно, а й вражаючі емоції для малечі.
“З наступного тижня охолоджувальні рамки запрацюють в усіх парках міста, де їх встановлювали раніше – пообіцяли в “Київзеленбуді”. – Але охолодитися кияни зможуть і біля фонтанів, які працюють в Куренівському парку, парку Партизанської слави, парку “Совки”. Є затишний фонтан в Наводницькому парку, на Оболонській площі, 6, Контрактовій площі. Місць, де можна врятуватися від спеки, досить багато” .  
 
Нагадаємо, влада похизувалася ремонтом частини Прорізної (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися