Острів на Оболоні перейшов у приватну власність: що каже влада

Автор: Марія Супрун
15:54 24.09

Днями у ЗМІ з’явилась інформація про те, що острів на Дніпрі, в районі Оболоні, нібито перейшов у приватну власність. У КМДА прокоментували це.

Острів на Оболоні перейшов у приватну власність: що каже влада

Так, міська влада заявляє, що всі острови м. Києва знаходяться у  власності громади столиці, ніколи не передавалися у приватну власність і передаватися не можуть, згідно із законом.

“А щодо гідроспоруд, які, за інформацією ЗМІ, були передані у приватну власність, звертаємо увагу, що системності набуває робота так званих «чорних реєстраторів». Тому міська влада звертається до правоохоронних органів активізувати боротьбу з «чорними реєстраторами» і перевірити інформацію, оприлюднену журналістами”, – зазначили в КМДА.

Також, фігурант розслідування, екс-глава поліції Києва і новоспечений заступник голови КМДА Андрій Крищенко написав у Facebook, що “законів України не порушував і до припущень, які прозвучали на його адресу, не причетний”.

Нагадаємо, у розслідуванні “Схем” йдеться, що низка причалів і дамб на Дніпрі та Оболонський острів площею у майже 150 тисяч квадратних метрів перейшли у приватні руки столичного юриста-бізнесмена Костянтина Бойка завдяки листу з Нацполіції. “Схеми” виявили зв’язки Бойка, які ведуть до колишнього керівника київських поліцейських – Андрія Крищенка.

Великий Київ у Google News

підписатися