“Неймовірно вайбовий куточок для тих, хто любить покопирсатися в стосах старих видань”, – розповідає киянка Світлана, яка вирішила вступитися за книгарню.
Зазначається, що рішення про закриття “Академкниги” ухвалила Національна академія наук України.
@svitlana.kyiv.ua Крамничка незвичайна, має свою родзинку і довгу історію. Але, на жаль, НАН України остаточно ще не вирішила її долю, і невідомо, як довго їй залишилось працювати. ⠀ Тому приходьте відчути її неповторну атмосферу, відшукати рідкісні книжкові скарби та зробити неймовірні фото на стареньких дерев‘яних сходах. ⠀ ⏰ Пн-Пт 11:00-18:00 Сб 11:00-17:00 📍вул.Богдана Хмельницького, 42 ⠀ #книгарнякиїв #книгикиїв #bookskyiv #київвдеталях #локаціїкиїв #цікавімісцякиєва #цікавімісцякиїв #kyivplaces #прогулянкикиєвом #київпрогулянки #кудипітикиїв #київкуди #kyivguide #київ #україна #kyiv #ukraine #kyivtoday #ukrainetoday #placekyiv #kyivblog ##українськийтікток #цікавийкиїв #фотолокаціїкиїв #фотолокації #фотозоникиїв ♬ Magical Fantasy – Dmitriy Sevostyanov
Дописувачі в соцмережі активно реагують на новину про закриття установи:
“Помітив її випадково коли проходив повз, вивіска геть непримітна, але атмосфера там була казкова. Без книжок не вийшов)”, – поділився житель міста Андрій Берковський.
“Звичайно, такий cozy vibes неможливо не відчути, серденько наповнилось теплом і спокоєм…”, – зазначила киянка Катя.
“Невже вони думають її закрити? Всі мої студентські роки пройшли на тому другому поверсі! Це місце має залишитися в Києві!”, – каже інша киянка.
Фірмовий магазин «Академкнига» разом ще з двома книгарнями входить до складу корпорації «Академкнига» НАН України, але лише тут приймають та продають старі книги від букіністів, розповідало раніше видання Вікенд.
“На другому поверсі біля сходів розміщена полиця, де за склом виставлені старі картини, ікони та статуетки. Можливо деякі з цих речей здаватимуться знайомими — подібні були в оселях наших бабусь та дідусів. Менш цінні предмети прикрашають стелажі з книгами. Тут набагато більше літератури, ніж у попередніх відділах: полиці забиті до стелі”, – кажуть відвідувачі.
Часом до книгарні приходять не так за книжками, як за атмосферними фото, а виходять, прихопивши щось цікаве почитати.
Раніше “ВК” розповідав, що психіатр та психотерапевт порівняв користь від книгочитання та застосування сучасних гаджетів.