Особистий простір для Цезаря і Клеопатри. Для тигрів з Жукового острова збирають кошти

20:21 24.09

Волонтери оголосили збір коштів на просторі і сучасні вольєри для пари тигрів, яких знайшли помираючими на Жуковому острові минулоріч і вилучили у безвідповідальних господарів. Тварини пройшли складний шлях адаптації, стали спокійними, легко йдуть на контакт і лише одне їх турбує – маленький вольєр.

Особистий простір для Цезаря і Клеопатри. Для тигрів з Жукового острова збирають кошти

Про це повідомляє UAnimals.

Мова йде про Цезаря і Клеопатру, яким близько 11 років. Середній вік життя таких тварин – орієнтовно 15 років. Тобто більша (і не найлегша) частина їхнього життя вже минула.

Тварини перебували у стресовому стані і пройшли складний шлях адаптації. Наразі вони живуть у Притулку для диких тварин, однак вольєр у них занадто тісний.

Тепер звірі в безпеці, спокійні, легко йдуть на контакт і лише одне їх турбує – маленький вольєр. Тигри – такі тварини, які комунікують один з одним тільки коли цього хочуть, а в інший час – полюбляють побути на самоті. Наразі вольєру недостатньо для двох великих тигрів, їм немає куди розійтися і через це вони іноді конфліктують”, – пояснюють волонтери.

Допомогти тиграм можна за посиланням.

загрузка...

Нагадаємо, наприкінці 2019-го в поліцію від киянки надійшло повідомлення про те, що на Жуковому острові в Голосіївському районі столиці знаходяться тигри. Прибувши на місце, правоохоронці виявили шість тигрів у вольєрах, що утримувались в жахливих умовах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...