Інклюзивний геній. 12-річний киянин опанував 10 музичних інструментів і попав у книгу рекордів

18:18 12.09

12-річний мешканець Деснянського району Євгеній Чеславський, незважаючи на діагноз “аутизм”, опанував гру на 10 музичних інструментах і став рекордсменом Книги рекордів України у номінації «Найбільша кількість музичних інструментів, гру на яких засвоїла дитина».

Інклюзивний геній. 12-річний киянин опанував 10 музичних інструментів і попав у книгу рекордів

Як повідомляє Деснянська РДА, юний музикант вільно володіє грою на фортепіано, електропіаніно, скрипці, акордеоні, електрогітарі, класичній гітарі, сопілці, окарині, цимбалах, домрі-контрабасі.

Хлопчик навчається у Дитячій музичній школі № 24, відвідує Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району та Київський палац дітей та юнацтва .

У Євгенія діагноз – аутизм. Цей рекорд в РДА називають великим досягненням для України та Деснянського району в області мистецької інклюзивної освіти позашкільних закладів освіти та культури.

Завдяки наполегливій праці вчителів Женя досяг таких результатів. Щиро вдячна кожному з них за мого сина. Також раджу батькам дітей з ментальними порушеннями більше приділяти уваги до їх навчання вдома, де такі діти проводять більшість часу. Використовуйте цей час з максимальною користю для закріплення знань, які дають вчителі, щоб їх робота не була даремною”, – говорить мама музичного генія Тетяна Чеславська.

Читайте також: Київ “помаранчевий”. Як працюватимуть школи

Нагадаємо, український виробник створив перший електрокар для людей на візках.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...