Оснащені від А до Я. 20 сучасних “швидких” отримали підстанції екстреної допомоги Київщини

13:30 07.01

Гарна новина для мешканців Київщини до Різдва – обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 20 нових «швидких». Сучасні машини обладнані всім необхідним для транспортування пацієнтів і надання їм якісної допомоги по дорозі в лікарню, коли для порятунку життя важлива кожна хвилина.

Оснащені від А до Я. 20 сучасних “швидких” отримали підстанції екстреної допомоги Київщини

Як повідомляє пресслужба Київської ОДА, це потужні автомобілі Citroen Jumper 2020 року випуску, класу В, які від А до Я обладнані всім необхідним для транспортування пацієнтів і надання їм якісної допомоги ще під час дороги в лікарню.

Вартість кожної автівки сягає майже 2 млн грн. Вест транспорт оснащений практично як реанімобіль, лише відсутній апарат штучної вентиляції легень. В ньому є електрокардіограф з функцією телеметрії, що дає змогу прямо під час виклику відправляти кардіограму в телеметричний центр та оперативно отримати консультацію лікаря щодо подальших дій бригади.

Також нові “швидкі” оснащені дефібриляторами, системою підігріву розчинів, відсмоктувачами, вакуумними шинами, матрацами, 10-літровими кисневими балонами, глюкометрами, пульсоксиметрами, та іншими необхідними приладами для порятунку життя.

Машини вже поїхали до 6 підстанцій екстреної медичної допомоги Київщини.

Нагадаємо, напередодні Нового року громади Київщини отримали 26 нових шкільних автобусів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...