“Оргія на Щекавиці”: мережу заполонили меми про збори українців на горі в разі ядерного вибуху

Автор: Марія Супрун
18:16 28.09.2022

Почувши 21 вересня погрозу Путіна про ймовірність застосування ядерної зброї, українці почали ділитися, як можна провести останні миті життя. А повідомлення про оргію на Щекавиці в Києві обросло купою мемів, які досі ширяться соцмережами.

“Оргія на Щекавиці”: мережу заполонили меми про збори українців на горі в разі ядерного вибуху

Все почалося зі звичайного твіта Наталії Піскової, яка розповіла читачам про один Телеграм-канал.

Не буду вам розказувати довгу історію про те, як я про це дізналась, але в Києві існує спільнота з чатом в тг, які планують в разі ядерного вибуху зібратись на Щекавиці і влаштувати оргію. Так шо майте на увазі, вдруг у когось з вас це нездійснена сексуальна фантазія“, – написала вона.

Вмить цей твіт став популярним, а меми на тему Щекавиці розросталися з величезною швидкістю. Підключилися навіть великі компанії – “Київстар” (обіцяє стабільний інтернет), “Сільпо” (закупитися перед відвідуванням), “Укрзалізниця” (послуги транспортування), пропонують також запустити оповіщення “Дія.Щекавиця”. Гурт LATEXFAUNА жартує, що він хедлайнер Щекавиці, а кулінар Євген Клопотенко склав меню для тих, хто зголодніє під час оргії. Після цих повідомлень навіть пішли жарти, що власне сексу на Щекавиці не буде, а очікуються майстер-класи від Клопотенка, різноманітні лекції та інше. Дехто каже, що не може друзів на пиво на вихідних зібрати, а то ціла оргія.

Пропонуємо кілька смішних мемів із соцмереж.

Нагадаємо, кияни просять видати всім мешканцям міста протигази.

Як писав “ВК”, ДСНС завершило тестування оповіщення, яке лякало киян та обросло мемами.

Великий Київ у Google News

підписатися