Орендувати квартиру: столичні “одинички” за цінами фактично вернулися на рівень до 24 лютого 2022 року

Автор: Любава Лисичкіна
20:30 01.03

На різницю у вартості впливає те, у якому будинку людина хоче орендувати помешкання.

Орендувати квартиру: столичні “одинички” за цінами фактично вернулися на рівень до 24 лютого 2022 року

Як повідомляєтьсся, вартість житла наразі дуже відрізняється залежно від району.

Ідеться про те, що Ввзимку 2023 року однокімнатну квартиру в українській столиці можна було орендувати за 8 тисяч гривень на місяць. За рік ціна зросла приблизно на 4 тисячі гривень. Наразі вона становить 12 тисяч.

 Що по районам?

Наприклад, у Деснянському районі однокімнатну квартиру можна орендувати приблизно за 7 тисяч гривень. Тим часом у Святошинському ціна зросла до 9 тисяч гривень.

Найдорожчим для орендування залишається Печерський район. Там середня вартість оренди однокімнатної квартири становить понад 26 тисяч гривень.

На різницю у вартості  впливає те, у якому будинку людина хоче орендувати помешкання. В елітному ЖК квартира коштуватиме набагато дорожче, аніж “одиничка” у старому будинку.

До слова, у тому ж Печерському районі найдешевшу квартиру можна знайти за 14 тисяч у місяць: яко оселитися у  багатоповерхівці на вулиці Велика Васильківська. Квартиру здають в оренду без ремонту, нових меблів та побутової техніки.

Тим часом квартира з аналогічною площею та дизайнерським ремонтом у Новопечерських Липках коштуватиме понад 70 тисяч гривень на місяць.

 До слова,  подружжя з Києва відкрили сімейну кав’ярню у селі на Житомирщині: діти в захваті від хот-догів.

Великий Київ у Google News

підписатися