Орда. У них в голові – українців принципово не повинно бути – Безсмертний після місяця в окупації РФ

Автор: Ольга Даниленко
15:45 20.05

Я б хотів, щоб ні у кого не було ілюзій, що військові РФ скоюють неймовірно жорстокі злочини в Україні, адже це тільки рішення Путіна. Там у голові сміття, що нас принципово не повинно бути. 

Орда. У них в голові – українців принципово не повинно бути – Безсмертний після місяця в окупації РФ

Політик, історик, експосол України в Білорусі Роман Безсмертний приїхав за 83-річною матір’ю й разом з нею пробув місяць в окупації російських військових у селі Мотижин Бучанського району на Київщині.

“Я б хотів, щоб ні у кого не було ілюзій, що їх штовхнули тому що це рішення прийняв Путін. Там у голові сміття таке, що нас не повинно бути. Принципово. Вони були дуже добре підготовлені в інформаційному плані. І це не просто, що їх політруки інструктували. Це ЗМІ. В голові лобода, яку вони сформували й цей світ в них жив.  Ніяких ілюзій. Це орда. І ця поведінка історично не мінялася. Вона залишилася. І ці точно такі. Вони прийшли знищити все, що тут є. Перше – це людей, друге, це матеріальну культуру”, – наголосив дипломат в інтерв‘ю Цензор.НЕТ”.

Безсмертний розповів, що після кожного бою з ЗСУ, російські окупанти виміщали свою агресію на місцевих.

“Вони робили обхід селом, палили будинки, розстрілювали людей. Ігор (однокласник Безсмертного, якого вбили військові РФ, – ред.), до мене приходив, каже: “Я тебе прошу, повідом нашим, щоб вони так не поступали. Вони хай або звільнять село, або не провокують їх, тому що вони перетворять Мотижин на Хатинь”. Їх зачепили, на кому помститися, на місцевих”, – розповів він.

Також політик зазначив, що більшість військових РФ, які окупували Мотижин були татарами, башкирами, мордовцями (фіно-угорський народ РФ), марійцями (фіно-угорський народ РФ) та бурятами.

“Серед цих людей, якщо їх можна так назвати, була тільки одна з європейським обличчям. Решта – татари, башкири, мордовці, буряти. Я їх дуже швидко прочитав. Служив колись. У них мова своєрідна, це не російська. Це мова, пересіяна місцевим діалектом. Якщо взяти мордовця, марійця – це невисокі люди. Я їх запитую, хто ви, звідки. Вони мені: “Русский, з Казани”. Я кажу: “И вы русский?”. Він: “Ну татарин”, – розповів він.

Безсмертний додав, що військові РФ – це орда, люди іншої цивілізації, низького рівня культури.

“Серед них були просто нарвані: “Да я тебя, да ты ж понимаешь, щас порежим на части…”. Ніхто не посилався на Сирію чи Чечню. Я більше мовчав. Один випадок був, коли вони захопили наших двох, били, кров пішла носом. Я кажу: “Зачем ты это делаешь? Ты связал ему руки и ноги и бьешь его”. Відповідь була універсальна: “А как они к нам относятся?”, – зазначив дипломат.  

Читайте також: Оприлюднено свідчення мешканця Бучі, який пережив окупацію та бачив звірства рашистів 

Нагадаємо, раніше з’явилося відео, яке показує загиблих бучанців поруч з технікою та армією РФ. На записах чітко видно убитих людей, тіла яких лежать на вулиці Яблонській, а також кількох сусідніх вулицях. Тіла розташовані точно там, де їх зняли на відео та фото з землі українські поліцейські та журналісти. 

Як повідомляв “ВК”, на початок квітня у Київської області зафіксували 1200 воєнних злочинів військових РФ: масові вбивства, зґвалтування та катування мирних мешканців. 

Великий Київ у Google News

підписатися