Операція “донорські органи”. Запоріжчанка подарувала життя трьом людям, двох оперували в Києві

Автор: Любава Лисичкіна
17:55 24.04

У Запоріжжі померла 42-річна жінка в результаті обширного інсульту, її органи вирішили віддати іншим людям, які на межі смерті.

Операція “донорські органи”. Запоріжчанка подарувала життя трьом людям, двох оперували в Києві Фото: Facebook Антон Геращенко

Як  написав у Facebook заступник голови МВС Антон Геращенко, так як час в таких випадках йде на лічені години, координатор трансплантацій МОЗ Дмитро Коваль   попросив допомогти з літаком для термінового перевезення  двох бригад лікарів трансплантологів з Києва в Запоріжжя і назад. 

За планом трансплантації у загиблої від обширного інсульту були взяті дві нирки і печінка. Одна нирка була пересаджена на місці в Обласній клінічній лікарні, а друга нирка – 11 річному хлопчику Богдану, який вже більше двох років живе в київській клініці “Охмадит”.

Донорська печінка була пересаджена хірургами трансплантологами пацієнту, який без такої пересадки помер би протягом декількох місяців, розповів Геращенко.

Проводи донора, яка йдучи подарувала життя трьом українцям в 5 міській лікарні Запоріжжя.

Геращенко також повідомив, що в “Охмадиті”  на апаратах штучної нирки залишається ще 29 дітей, яким не можна пересадити нирки від їх рідних.

До слова, раніше  київські і запорізькі хірурги провели чотири трансплантації від одного донора.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...